زود انزالی ,درمان زود انزالی,جلوگیری و حل مشکل زود ارضایی زنان و مردان

زود انزالی

برای حل مشکل زود انزالی راه های زیادی اععم از درمان زودانزالی مردان و زنان و نعوذ زودرس به روش گیاهی , تغذیه,ورزش, طبی و کپسول درمان زود انزالی , قرص درمان زودانزالی , اسپری درمان زود انزالی یا اسپری دیر ارضا شدن وجود دارند که سعی داریم در ادامه این مقاله شما را با کلیات و روشهای کلی مقابه با مشکل انزال زودرس در زنها و مردان آشنا کنیم و بطور مختصر برخی از قرص ها و روشهای درمانی و غذاهای موثر در دیر ارضاء شدن یا دیر انزالی را توضیح دهیم.

زود انزالی

علت و علائم زود انزالی

قبل از اینکه بخواهیم به دنیال راهکاری برای درمان و حل مشکل زودانزالی زنان یا مردان باشیم نیاز به بررسی و شناخت ععل و علائم بروز و ظهور این مشکل داریم . در درمان زود انزالی مهم‌ترین مساله تشخیص علت زودانزالی است. . علت و عواملی که منجر به انزال و ارضا زودرس میشوند چه هستند ؟ از کجا بفهمیم که با مشکل ارضاء زودرس مواجه هستیم و چه علائمی دارد ؟ ... از این دست سئوالات بسیار زیادی وجود دارند که قبل از پرداختن به مقوله های درمانی نیاز به شناخت آنها داریم.

 زودانزالی مردان

علت ارضا زودرس در زنان

دلایل و علل زیادی را میتوان برای بروز و ظهور مشضکل ارضا زودرس در زنان مطرح کرد . در این زمینه توصیه میشود با مشاوران مرکز تخصصی مشاوره زنان مشورت نمایید.

علت زود انزالی در مردان

هم نحوه بروز مشکلات در مردان نسبت به زنان تفاوت های کلی دارد , هم علت زودانزالی در مردان تفاوت های زیادی با این علل در زنان دارد و هم علائمی که یک مرد دارای مشکل ارضا زودرس با آن مواجه است با یک زن تفاوت های زیاد و معنا داری را دارد.

علائم زود انزالی

علائمی که میتوان با مشاهده آنها در یک فرد نظر قطعی داد که با مشکل ارضاء زودرس مواجه هست چه هستند ؟ و آیا علائم زودانزالی در مردان با زنان متفاوت است ؟

آیا تشخیص علائم کار پزشک است یا خودمان هم میتوانیم علائم زود انزالی را تشخیص دهیم و بر حسب تشخیص خودمان به یک متخصص برای گرفتن دوره درمان مراجعه کنیم.

دکتر زود انزالی

ما پیرو هماهنگی های انجام شده تعدادی دکتر زود انزالی و متخصص زن و مرد که بصورت ویژه در زمینه تشخیص و درمان زودانزالی و ارضا زودرس فعالیت میکنند را به شما معرفی میکنیم . 

توجه داشته باشید که موسسه هیچ مسئولیتی در قبال نحوه عملکرد پزشک و دکترهای زیر ندارد و فقط بر حسب شهرت و آوازه کاری پزشکان زیر را با هماهنگی انجام شده در لیست زیر قرار داده ایم.

دکتر زودانزالی و ارضا زودرس در تهران

در اینجا نام دو دکتر متخصص زودانزالی در شهر تهران را به شما معرفی میکنیم . 

 : آقای دکتر مهریزیاندکتر متخصص درمان زود انزالی و ارضا زودرس مردان در تهران

دکتر متخصص ارضاء زودرس در زنان : خانم دکتر کهربایی

قرص درمان زود انزالی

برای درمان مشکل مربوط به نعوظ و انزال زودرس امروز علاوه بر سایر روش های درمانی قرص های موثر و بعضا تایید شده ای هم به بازار آمده اند که متضایان درمان بعد از تجویز پزشک میتوانند از این قرص ها برای درمان و کاهش علائم نعوظ زودرس استفاده کنند.

قرص پاروکستین و زود انزالی

یکی از موثر ترین قرص هایی که هم از سوی پزشکان بین المللی و هم دکتر های کشورمان توصیه شده است  ؛ قرص پاروکستین میباشد.

قیمت قرص پاروکستین , پاروکستین انزال زودرس ,پاروکستین در ایران , دوز پاروکستین , پاروکستین ایرانی , اشکال دارویی پاروکستین , سندرم قطع مصرف پاروکستین , پاروکستین یا فلوکستین , کپسول درمان زود انزالی

فلوکستین و زود انزالی

این قرص ابتدا در آمریکا رونمایی شده است و بعد از تایید شدن از سروی مراکز بهداشتی و سلامت اروپا در این قاره هم با تجویز پزشک بیماران میتوانند قرض ضد زود انزالی فلوکستین را مصرف نماییند.

طریقه مصرف فلوکستین

نحوه مصرف فلوکستین برای زود انزالی

 قرص کلومیپرامین جلوگیری از انزال زودرس

طریقه مصرف فلوکستین برای زود انزالی

درمان انزال زودرس در طب سنتی

متادون برای زود انزالی

نحوه مصرف سیتالوپرام برای زودانزالی

قرص کلومیپرامین زود انزالی

این قرص نسب به دو نمونه ذکر شده فوق از اقبال کمتری در دنیا بهره مند بوده ولی برای برخی افراد میتواند گزینه مناسب باشد . 

 

نحوه مصرف قرص کلومیپرامین برای زود انزالی

کلومیپرامین انزال زودرس

کلومیپرامین خارجی

کلومیپرامین 25 میلی گرم

قیمت کلومیپرامین

قرص کلومیپرامین 25

عوارض قطع ناگهانی کلومیپرامین

درمان خود انزالی

اگر بخواهیم به شیوه های درمانی خود انزالی در مردان و زنا بپردازیم ابتداعا لازم است دسته بندی کلی روش های درمانی را ارائه دهیم .
درمان گیاهی  , درمان طبی , درمان غذایی  , درمان دارویی و درمان ورزشی 5 روش کلی درمان این مشکل هستند که پزش متخصص زود انزالی بتاسب شرایط فرد متقاضی درمان و البته تخصصی که خود پزشک در هر یک از طبقه بندی های درمانی دارد اقدام به انتخاب یکی از روش های درمانی و ارائه داروهای متناسب برای درمان میپردازد.

 


گیاهان دارویی درمان زود انزالی

درمان زود انزالی با دارو

قرص انزال زودرس

داروی تاخیری مردان

درمان زود انزالی با تغذیه

درمان گیاهی نعوظ در مردان

درمان دیر انزالی درمردان

ادویه ممسک برای زود انزالی

درمان انزال زودرس در مردان

 

تست زود انزالی

قبل از اینکه بخواهید فرایندی بنام درمان و حل مشکل زودانزالی را پیگیری کنید نیاز است که با استفاده از تست زود انزالی ابتدائا مطمئن شوید که آیا شما با این مشکل روبرو هستید یا نه و اینکه ضریب و شدت مشکل نعوظ زودرس یا دیر رس شما چقدر است.

 

استفاده از اسپری لیدوکائین برای درمان زود انزالی

اسپری یا ژل لیدوکائین را میتوان بصورت محدود و البته توصیه نشده توسط پزشکان برای درمان زود انزالی مردان مورد استفاده قرار داد . و نتایج حاصله از این نوع درمان نعوظ زودرس مقطعی بوده و ماندگار نمیباشد.

لیدوکائین 10 درصد

اسپری لیدوکائین برای دیر انزالی

قیمت اسپری لیدوکائین

طریقه مصرف پماد لیدوکائین

ژل لیدوکائین

لیدوکائین برای خانمها

لیدوکائین مقعدی

اسپری لیدوکائین تاخیری

برخی از مکمل های درمانی موثر نعوظ زودرس

چند مکمل دارویی موثر برای جلوگیری از زود انزالی و نعوظ زودرس وجود دارند که تعدادی از آنها عبارتند از :

سرترالین زود انزالی

نحوه مصرف فلوکستین برای زود انزالی

قرص کلومیپرامین جلوگیری از انزال زودرس

درمان انزال زودرس در طب سنتی

متادون برای زود انزالی

طریقه مصرف فلوکستین

نحوه مصرف سیتالوپرام برای زودانزالی

مکمل wellman

درمان زود انزالی با تغذیه

با همه گسترش و پیشرفت های حاصل شده در زمینه پزشکی باز هم به گواهی اغلب پزشکان و با توجه به نتایجی که از بررسی های میدانی بیماران صورت گرفته است درمان با تغذیه موثرترین و کارآمدترین روش درمانی انزال زودرس میباشد.

با یک برنامه تغذیه مناسب و مطابق برنامه صحیحی که احتمالا از سوی یک پزشک و مشاور تغذیه مجرب ارائه میشود بدون استفاده از هیچ قرص یا دارویی میتوانید این مشکل را حل کنید.

شش راه طبیعی درمان زود انزالی

برای زود ارضایی زنان و مردان شش راکار طبیعی از دیر باز مطرح بوده است که البته نمیتوان انتظار داشت که همه شش راهکار طبیعی درمان زو انزالی و برای همه مردان وزنان یکسان کارکرد داشته باشند و نتایج درمانی موثر و مثبت برای همه پدیدار شود.و
داروهای درمان زود انزالی
شش قرص درمان زود انزالی
درمان زود انزالی با گیاهان دارویی
درمان زود انزالی با تغذیه
درمان زود انزالی در طب سنتی

درمان زود انزالی بدون دارو

زود انزالی در زنان بدون دارو و بهترین قرص برای درمان زود انزالی

 

درمان زود انزالی با گیاهان دارویی

درمان زود انزالی با حنا

بعضی ها در طب سنتی از درمان زود انزالی با حنا صحبت کرده اند . ابته هنوز بطور علمی حنا به عنوان یک راهکار موثر درمانی تشخیص داده نشده است ولی همچنان بعضی از پزشکان متخصص تب سنتی و افرادی که بطور تجربی از این ماده استفاده کرده اند با اصرار فراوان اعلام میکنند که حنا میتواند نقش موثری در درمان زود ارضایی داشته باشد.

 

زود انزالی در زنان

شاید مشکل و نوسانات برقراری روابط زناشویی زنان و مشکل زودانزالی و نعوظ زودرس در زنان مانند مشکل مردان نمود و بروز واضحی نداشته باشد ولی با توجه به تحقیقات گسترده در جوامع مختلف مشخص شده است که بیش از 70 درصد زنان با مشکلاتی در انزال مواجه هستند که بعضا انزال زودرس و بعضا انزال دیررس و نارس را شامل میشود.

بنابرین ضروری است که به دنبال ریشه یابی و پیدا کردن علل و راهکارهای درمانی انزال زودرس در مردان و زنان باشیم.

 

روشهای درمان موثر انزال زودرس در زنان

روشهای درمانی و دارواهای درمانی انزال زودرس در زنان به مردان تفاوتهای نسبتا زیادی دارد و تنها در 30% موارد و روشهای درمانی مردان و زنان با هم مشترک هستند و در موارد بسیاری تفاوت های گوناگونی بین آنها وجود دارد.

چه داروهایی برای دیر ارضاء شدن خانمها و زنان وجود دارد؟

 و خانما تایید آنها از سوی وزارت بهداشت کشور میباشد . و البته روشهای درمانی محدودی هم هستند که عمومیت ندارند و توسط پزشکان خاصی بکاار میروند . از ذکر این روش ها هم معذوریم .داروهای بسیار زیادی وجود دارند که مبنای بررسی و اعلام داروهای موثر درمان انزال زودرس و داروهای کمک به دیر ارضا شدن زنان
دارو برای دیر ارضا شدن خانمها

زود ارگاسمی در زنان

درمان زود ارگاسمی در زنان

زودانزالی درزنان

درمان گیاهی دیر انزالی زنان

داروی درمان دیر انزالی در زنان

 

 

همسر یا شوهرم زود ارضا میشود

خانم های زیادی هستند که با مشکل ارضا زودرس همسرانشان میسوزند میسازند و بعضا بخاطر فرهنگ و ساختاری عرفی جامعه نمیتوانند مشکل خود را به همسرانشان انتقال دهند و همسرشان حاضر به پذیرش مشکل نیست و هیچ اقدامی برای درمان مشکل خود نمیکند .

متاسفانه مشکلات جنسی و زناشویی و در راس آنها زود ارضا شدن یکی از طرفین و اغلب مردان باعث بروز مشکلات خانوادگی زیادی همچون سردی روابط , خیانت , طلاق و.. میشوند و باید راهکاری برای رفع مشکل ارضا زودرس مرد یا زنی که با این مشکل مواجه هست پیدا شود تا قبل از اینکه بخواهد مشکلات بیشتری ایجاد کند این مشکل را حل کرده و کانون خانوادگی را پویا و گرم حفظ نمود.

چگونه مشکل زود ارضایی را به همسرمان بگوییم؟

یکی از اصلی ترین موانع حل و درمان مشکل عدم انتقال آن به همسر میباشد . وقتی شور شما یا همسر شما با مشکل زود انزالی و ارضا زودرس مواجه است شایسته است که به طرق اولا و در سریعترین زمان ممکن دارا بودن این مشکل را به همسرمان انتقال دهیم و در فضایی دوستانه خواستار کمک به وی در جهت پیدا کردن راهکار و دارویی برای درمان باشیم.

شوهرم زود انزالی دارد

شوهرم زود ارضا ميشه

شوهرم زود ارضا میشه نی نی سایت

شوهرم خیلی دیر ارضا میشه

از شوهرم متنفرم چیکار کنم؟؟؟

خلوت زن و شوهر

دیر انزالی همسرم

چکار کنیم زود ارضا نشویم

شوهرم خیلی گرم مزاجه

 

راهکارهای حل مشکل زود ارضایی

حل مشکل زود انزالی
داروهای درمان زود انزالی
زود انزالی در زنان
درمان زود انزالی در طب سنتی
قرص درمان زود انزالی
درمان زود انزالی بدون دارو
درمان زود انزالی با گیاهان دارویی
درمان زود انزالی با ورزش
درمان زود انزالی با تغذیه

هیپنوتیزم و درمان زود انزالی
فوق تخصص زود انزالی
ادرس دکتر زود انزالی
علاج زود انزالی

طب سنتی درمان زود انزالی

استفاده از طب سنتی درمان زود انزالی اگر بخوبی و از طرف یک متخصص طب سنتی بکار رود تقریبا بطور عالی و با درصد موفقیت بالایی میتواند مشکل را حل کند . ولی این بدین معنا نیست که طب سنتی میتواند برای درمان مشکل همه افراد جوابگو باشد و بتواند نتیجه صددرصد درمان قطعی و پایدار را به شما ارائه دهد.

طب سنتی و ادویه ممسک برای زود انزالی

استفاده از این ادویه بطور تجربی نشان داده که میتواند تاثیر کمی برای حل مشکل زودانزالی و ارضا شدن زود در مردان و بخصوص زنان داشته باشد.


درمان انزال زودرس در مردان از طریق طب سنتی

قرص انزال زودرس در طب سنتی

درمان زود انزالی با داروهای سنتی

درمان گیاهی نعوظ در مردان که در طب سنتی توصیه شده اند

درمان زود انزالی از نظر دکتر روازاده

درمان زود انزالی با تغذیه که در کتاب های طب سنتی آمده است

درمان دیر انزالی درمردان با طب سنتی


در اغلب موارد می‌تواند ناشی از مشکلات احساسی و روانی چون اضطراب، احساس گناه یا افسردگی باشد.

درمان زود انزالی

جلوگیری از زود انزالی:

زود‌انزالی در واقع در اغلب اوقات یک مشکل روحی و روانی است. ولی برای جلوگیری از زود انزالی باید چه کارهایی کرد؟
نکته ای که در اینجا نیاز به توجه است اینه که :اندام‌های تناسلی فرد در بسیاری از موارد دچار اختلال نیستند.
بعضی از افراد در اولین تجربه‌های جنسی خود برای رسیدن به انزال زودتر به دلایل فرهنگی، خانوادگی و گاه مذهبی تحت استرس بوده‌اند که این امر باعث ایجاد تصور ذهنی اولیه شده است.

چطور می‌توان از انزال زود‌رس جلوگیری کرد؟

آیا این افراد باید برای درمان زود انزالی تحت مشاوره قرار گیرند؟

در آغاز رابطه جنسی، اغلب افراد آگاهی لازم را نسبت به روح و جسم خود ندارند، آموزش این موارد چگونه باید انجام شود؟

چگونه از زود انزالی جلوگیری کنیم

داروی گیاهی برای دیر ارضایی

درمان دیر انزالی مردان

داروهای درمان زود انزالی

داروهای دیر ارضا شدن

چگونه زود ارضا شویم

زود انزالی در زنان

قرص های دیر انزالی

اسپری دیر ارضا شدن

مشاوره زود ارضایی و زود انزالی

با یک تماس میتوانید بطور ناشناس پرسش های خودتان را با ما مرح کرده و پاسخ و راهکاری ویژه برای مشکل خودتان دریافت کنید . مشاوره زود ارضایی و مشاوره زود انزالی بطورت تلفنی و آنلاین پشتیبانی میشود .

شماره تماس برای دریافت مشاوره : 9099071892

آخرین پرسش ارائه شده به مرکز مشاوره زود انزالی

بطور مرتبط آخرین سئوال و جوابی که در بحث مشاوره آنلاین زود انزالی در سایت مورد بررسی قرار گرفته است را ملاحظه میکنید:

پرسش مطرح شده:

من ۳۵ سالم و بخاطر زود انزالی و عدم نعوظ از متخصص اورلوژی درمان خواستم که قرص اسنترا 50 را برای هر شب به من تجویز کرد ایا مصرف این قرص عوارضی ادرد و اعتیاد اور نیست یا حضرتعالی چه نوع درمانی را تجویز می نمائید

پاسخ:

نه عوارضی نداره  اما ممکنه طول  بکشه تا جواب بده دوز سرترالین رو بالا تر ببرید ۱۰۰٫ و حتما در اوایل درمان از کاندوم های تاخیری و اسپری تاخیری استفاده کنید

 

 

 سرترالین زود انزالی
نحوه مصرف فلوکستین برای زود انزالی
قرص کلومیپرامین جلوگیری از انزال زودرس
درمان انزال زودرس در طب سنتی
متادون برای زود انزالی
طریقه مصرف فلوکستین
نحوه مصرف سیتالوپرام برای زودانزالی
مکمل wellman

قرص درمان زود انزالی
درمان زود انزالی با تغذیه

تغذیه درست و صحیح مشکلات زیادی را حل میکند 
داروهای درمان زود انزالی
زود انزالی چیست
درمان زود انزال

 

 

12 jul 2017