بهترین پوزیشن برای ارضای زنان

ارضا شدن زنان

فهمیدن بهترین پوزیشن برای ارضای زنان به شوهران کمک می کند که رضایت آن ها را کسب کنند و روابط جنسی خود را بهتر از قبل کنند، و با رضایت زنان از رابطه جنسی، مردان با مشاهده ی اینکه توانایی به لذت رساندن شریک جنسی خود را دارند احساس بهتری نسبت به خود پیدا می کنند.

 با توجه به برخی آمار و تحقیقات، بر خی از زنان اصلاً در روابط جنسی خود به اوج لذت جنسی یا همان ارگاسم نمی رسند. اگر همسر شما هم با چنین مشکلی مواجه است با مشورت گرفتن از مشاور و تخصص؛ بهترین پوزیشن برای ارضای زنان را بیابید تا بتوانید او را هم در لذت خود شریک کنید.

بهترین پوزیشن و حالت هایی که زن میتواند ارضاء شود:

بهترین پوزیشن برای ارضای زنان از دسته پوزیشن هایی است که در آن ها می توان ارتباط چشمی برقرار کرد. چرا که این موضوع برای زنان از اهمیت بالایی برخوردار است.

در سال های اخیر عدم رضایت جنسی از علل مهم طلاق در کشور بوده است، پس مشکلات جنسی را باید جدی گرفت و تلاش هایی از قبیل آموختن بهترین پوزیشن برای ارضای زنان و مردان، روش های مناسب پیش نوازش و لزوم صحبت درباره ی روابط جنسی با همسر، می تواند به شما کمک کند که کیفیت روابط خود را بالاتر ببرید و با اهمال و پشت گوش انداختن حل این مشکل، لذت را از خود و شریک جنسیتان محروم نکنید.

بهترین پوزیشن برای ارضای زنان چیست؟

آیا بهترین پوزیشن برای ارضای زنان الزاماً درباره ی همه ی آن ها یکسان است؟

همسر من در رسیدن به اوج لذت جنسی مشکل دارد و پوزیشن های مختلفی که به کار بستیم نیز اثری ندارد؛ راهکار چیست؟

احساس می کنم که همسرم را رابطه جنسی مان لذتی نمی برد اما اعتراضی هم نمی کند، آیا از او بخوابم که با مشاور صحبت کند؟

با اینکه همسرم از روابط جنسی ما راضی است احساس می کنم به اندازه ی کافی برای او جذاب نیستم، برای اینکه در نگاه او جذاب تر باشم چه کار کنم؟

سئو وب سایت         -  بهینه سازی سایت        - سئو

 

 

12 jul 2017