ترفند های رسیدن به ارگاسم و نقطه اوج لذت زنان

ارگاسم زنان:

ارگاسم زنان یا همان رسیدن به اوج لذت جنسی در زنان با مردان متفاوت است. در زنان نسبت به مردان زمان بیشتری طول می کشد که به ارگاسم برسند و برخی از زنان با رسیدن به ارگاسم مشکل دارند و بعضاً در جلوی شریک جنسی خود تظاهر به ارگاسم می کنند، حال آن به ارگاسم نمی رسند.

راه کارهای زیادی برای تسریع ارگاسم زنان وجود دارد که اگر آن ها را شناسایی کرده و با کمک شریک جنسی خود به کار ببندند می توانند از ارگاسم های پیاپی اوج لذت را ببرند.

مهم ترین دلایل ایجاد اختلال در ارگاسم زنان

نکات روحی و روانی در ارگاسم زنان تأثیر زیادی دارد، یکی از مسائلی که در ارگاسم زنان اختلال ایجاد می کند، حواس پرتی و نگرانی است، اگر درآن لحظ چیزی باعث حواس پرتی آن ها شود یا نگران فرزندان خود یا چیزهای دیگر باشند، روند ارگاسم در آن ها دچار مشکل می شود. عصبانیت زنان عامل دیگری است که مانع به ارگاسم رسیدن آن ها می شود و بدین ترتیب نباید موقع عصبانیت به خواسته همسرشان برای رابطه جنسی پاسخ مثبت دهند.

دلایل عمده نرسیدن برخی زنان به ارگاسم یا اوج لذت

برخی زنان به دلیل اینکه بدن خود را دارای نقص می دانند و یا تصور می کنند که به اندازه ی کافی برای شریکشان جذاب نیستند در رسیدن به اوج لذت جنسی دچار مشکل می شوند و حتی گاهی از رابطه نمی توانند کوچکترین لذتی ببرند، حل این مشکل بر عده شریک آن هاست که باید حس زیبا بودن و جذاب بودن را در او ایجاد کند تا صمیمیت به رابطه جنسیشان راه یابد.

اگر در ارگاسم مشکلی دارید، خجالت نکشید و موضوع را با همسر خود و در صورت لزوم مشاور در میان بگذارید.

چه روش های برای ارگاسم زنان وجود دارد؟

چه پوزیشن هایی برای ارگاسم زنان مناسب تر است؟

از کجا متوجه شویم که زنان به ارگاسم رسیده اند؟

نشانه های ارگاسم در زنان چیست؟

احساس می کنم همسرم تظاهر به ارگاسم می کند، چگونه موضوع را با او مطرح کنم؟

آیا اشکال در ارگاسم می تواند از عوارض اعتیاد به خودارضایی در زنان باشد؟

12 jul 2017